Select your language

БългарскиČeskýDanskDeutschEesti keelΕλληνικάEnglishEspañolFrançaisGaeilgeHrvatskiItalianoLëtzebuerger SproochLietuvių kalbaMagyarNederlandsPortuguêsRomânăРусскийSlovenskiSlovenskýSuomen kieliSvenskaTürkçe

Ieiet

Lietotāja vārds
Parole
€0.00
Mājas Blogi Kā tīrīt grozāmos biroja krēslus, kad tie kļūst netīri: visaptverošs ceļvedis

Kā tīrīt grozāmos biroja krēslus, kad tie kļūst netīri: visaptverošs ceļvedis

Grozāmie biroja krēsli ir būtiski komforta un produktivitātes nodrošināšanai jebkurā darba vietā, taču, tāpat kā visas mēbeles, tie laika gaitā var kļūt netīri. Putekļi, netīrumi, izšļakstīšanās un traipi ir neizbēgami, it īpaši biroja vidē ar intensīvu satiksmi. Lai jūsu grozāmais biroja krēsls izskatītos tīrs un darbotos labi, ir svarīgi zināt labākās tā tīrīšanas metodes. Neatkarīgi no tā, vai tas ir audums, āda vai siets, katram materiālam ir nepieciešama atšķirīga tīrīšanas pieeja. Šajā rakstā mēs izpētīsim praktiskus padomus un darbības, kas palīdzēs jums efektīvi tīrīt savu grozāmo biroja krēslu un saglabāt tā ilgmūžību.

Kāpēc jūsu grozāmā biroja krēsla tīrīšana ir svarīga

Grozāmais melns biroja krēsls ar galvas balstu un atzveltni ar jostasvietas atbalstu, prettrieciena funkciju
Ērts biroja, ofisa krēsls ar elpojošu sieta atzveltni melnā, pelēkā, sarkanā vai zaļā krāsā SCBGRG1
Daudzfunkcionāls biroja krēsls ar sēdekļa bīdāmo sistēmu un atzveltnes augstuma regulēšanu

Biroja krēsli tiek izmantoti bieži, kas nozīmē, ka tie ir pakļauti netīrumiem, eļļām no jūsu ādas, pārtikas drupatas un citiem gružiem. Tas ne tikai ietekmē izskatu, bet arī laika gaitā netīrumi un netīrumi var izraisīt nolietojumu. Regulāra tīrīšana palīdz:

  • Pagariniet sava krēsla kalpošanas laiku
  • Uzlabojiet higiēnu, noņemot baktērijas un alergēnus
  • Uzturiet profesionālu izskatu savā darbvietā
  • Uzlabojiet komfortu, nodrošinot, ka krēsla audums paliek elpojošs un mīksts

Tīrīšanai nepieciešamie materiāli

Pirms ieniršanas tīrīšanas procesā ir svarīgi savākt pareizos materiālus. Šeit ir saraksts ar to, kas jums var būt nepieciešams:

  • Mikrošķiedras lupatas (mīkstas un absorbējošas)
  • Maigs mazgāšanas līdzeklis vai trauku ziepes
  • Ūdens (lielākajai daļai tīrīšanas šķīdumu)
  • Vakuums ar polsterējuma stiprinājumu
  • Cepamā soda (pēc izvēles, lai novērstu smakas)
  • Ādas tīrītājs (ādas krēsliem)
  • Polsterējuma tīrītājs (auduma krēsliem)
  • Smidzināšanas pudele (šķīduma uzklāšanai)
  • vates tamponi (saspiestām vietām)
  • Mīksta birste (noturīgiem netīrumiem)

Soli pa solim rokasgrāmata, kā tīrīt grozāmos biroja krēslus

1. Krēsla tīrīšana ar putekļu sūcēju

Pirmais solis, tīrot savu grozāmo biroja krēslu, ir noņemt visus vaļīgos putekļus, netīrumus un gružus. Krēsla virsmas tīrīšanai izmantojiet putekļu sūcēju ar polsterējuma stiprinājumu vai mīkstu suku. Pievērsiet īpašu uzmanību sēdeklim, atzveltnei, roku balstiem un visām auduma krokām, kurās var uzkrāties netīrumi.

Padoms: noteikti pārbaudiet, vai ap riteņiem un krēsla pamatni nav uzkrājušies putekļi.

2. Vietu tīrīšanas traipi

Ja uz krēsla ir traipi vai izšļakstījumi, ir svarīgi rīkoties ātri. Auduma un sieta krēsliem sajauciet silta ūdens šķīdumu un nelielu daudzumu maiga mazgāšanas līdzekļa. Šķīdumā samitriniet mikrošķiedras lupatiņu (nemērcējiet) un viegli noslaukiet traipu. Izvairieties no pārāk skarbas auduma berzēšanas, jo tas var izraisīt bojājumus.

Ādas grozāmajiem krēsliem izmantojiet īpaši izstrādātu ādas tīrīšanas līdzekli. Uzklājiet tīrīšanas līdzekli, izmantojot mikrošķiedras drānu, un uzmanīgi noslaukiet traipu. Izmantojiet ādas kondicionieri, lai materiāls būtu mīksts un novērstu plaisāšanu.

3. Dziļi tīrīšanas auduma krēsli

Ja jūsu grozāmajam biroja krēslam ir noturīgi traipi vai uzkrājušies smagi netīrumi, var būt nepieciešama dziļa tīrīšana. Lūk, kā jūs varat rūpīgāk notīrīt auduma krēslus:

  • 1. darbība: sajauciet šķīdumu, kas sastāv no 1 tases silta ūdens, 1 ēdamkarotes trauku ziepju un neliela daudzuma etiķa (pēc izvēles, lai iegūtu papildu tīrīšanas jaudu).
  • 2. darbība: izmantojiet mikrošķiedras drānu, lai šķīdumu uzklātu uz krēsla auduma. Noteikti nepiesātiniet to.
  • 3. darbība. Uzmanīgi notīriet audumu, izmantojot birsti ar mīkstiem sariem, strādājot nelielās daļās.
  • 4. darbība. Noslaukiet vietu ar tīru, mitru drānu, lai noņemtu ziepju atlikumus.

Padoms. Lai atsvaidzinātu krēslu un noņemtu smakas, apkaisa audumu ar cepamo soda daudzumu. Pirms sūkšanas ļaujiet tai nostāvēties apmēram 15 minūtes.

4. Ādas un mākslīgās ādas krēslu tīrīšana

Ādas krēsliem ir nepieciešama smalkāka tīrīšana. Veiciet šīs darbības, lai notīrītu ādas vai mākslīgās ādas grozāmos biroja krēslus:

  • 1. darbība: sajauciet maigu ūdens un trauku ziepju šķīdumu vai izmantojiet ādas tīrīšanas līdzekli.
  • 2. darbība. Uzklājiet tīrīšanas līdzekli ar mikrošķiedras lupatiņu, uzmanieties, lai āda nepārsātinātu.
  • 3. darbība: izmantojiet tīru drānu, lai viegli noslaukiet virsmu ar apļveida kustībām.
  • 4. darbība. Pabeidziet, uzklājot ādas kondicionieri, lai materiāls būtu mitrināts un novērstu plaisāšanu.

5. Krēsla riteņu apkope

Jūsu grozāmā biroja krēsla riteņi laika gaitā var uzkrāties matiņus, netīrumus un citus gružus, kā rezultātā tie kļūst mazāk efektīvi. Lūk, kā tos notīrīt:

  • 1. darbība: nolieciet krēslu uz atzveltnes vai nedaudz paceliet to no zemes, lai piekļūtu riteņiem.
  • 2. darbība. Izmantojiet putekļsūcēju vai mazu suku, lai notīrītu visus netīrumus no riteņiem.
  • 3. darbība. Ja ir vairāk noturīgu netīrumu vai iestrēguši mati, izmantojiet vates tamponu vai nelielu instrumentu, lai tos noņemtu.
  • 4. solis: ieeļļojiet riteņus ar aerosolu uz silikona bāzes, lai nodrošinātu vienmērīgu ripošanu.

6. Pamatnes un roku balstu pulēšana

Grozāmiem krēsliem bieži ir metāla vai plastmasas pamatnes un roku balsti, kas var uzkrāties pirkstu nospiedumus, putekļus un netīrumus. Lai tie izskatītos spīdīgi:

  • 1. darbība: noslaukiet metāla vai plastmasas daļas ar mitru drānu.
  • 2. darbība. Lai iegūtu papildu spīdumu, izmantojiet šim materiālam paredzētu maigu pulēšanas līdzekli (metāla detaļu pulēšanas līdzekli vai plastmasas pulēšanas līdzekli plastmasas detaļām).

7. Žāvēšana un izvēdināšana

Pēc tīrīšanas pārliecinieties, vai krēsls ir rūpīgi izžāvēts, pirms to atkal izmantojat. Atstājiet krēslu labi vēdināmā vietā, lai tas izžūtu, īpaši, ja esat izmantojis tīrīšanas šķīdumus ar mitrumu. Tas novērsīs pelējuma vai pelējuma veidošanos uz auduma krēsliem.

Cik bieži jums vajadzētu tīrīt savu grozāmo biroja krēslu?

Cik bieži jūs tīrāt savu grozāmo biroja krēslu, ir atkarīgs no tā lietošanas biežuma un vides, kurā tas tiek turēts. Šeit ir dažas vispārīgas vadlīnijas:

  • Viegla lietošana (mājas birojs): tīrīt reizi 1-2 mēnešos.
  • Spēcīga izmantošana (biroja vide): tīriet reizi 1 mēnesī.
  • Izlijumi vai traipi: Nekavējoties notīriet, lai izvairītos no ilgtermiņa bojājumiem.

Pēdējās domas

Regulāra tīrīšana ir būtiska, lai saglabātu jūsu grozāmā biroja krēsla izskatu, komfortu un funkcionalitāti. Veicot šajā rokasgrāmatā aprakstītās darbības, jūs varat nodrošināt, ka jūsu krēsls saglabāsies lieliskā stāvoklī turpmākajos gados. Neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārša putekļu noslaucīšana, noplūdes vietas apstrāde vai dziļa tīrīšana, neliela piepūle ievērojami uzlabos jūsu biroja vidi.

Izmantojot šīs efektīvas tīrīšanas metodes, jūs ne tikai pagarināsiet sava grozāmā biroja krēsla kalpošanas laiku, bet arī izveidosiet patīkamāku un higiēniskāku darba vietu.

Atruna

Šajā rakstā sniegtā informācija ir paredzēta, lai sniegtu vispārīgus norādījumus par grozāmo biroja krēslu tīrīšanu. Lai gan ir darīts viss, lai nodrošinātu precizitāti un drošību, lasītājiem jārīkojas piesardzīgi un uz savu risku. Mēs neesam atbildīgi par bojājumiem vai problēmām, kas var rasties, ievērojot šīs tīrīšanas procedūras. Pirms pilnīgas tīrīšanas vienmēr pārbaudiet ražotāja norādījumus par jūsu konkrēto krēslu un pārbaudiet tīrīšanas metodes nelielā, neuzkrītošā vietā.

kurpirkt.lv Salidzini.lv www.gudriem.lv/atrie-krediti